Okresní kolo dorostu

V neděli 26. 5. 2024 se uskutečnilo v Havlíčkově Brodě Okresní kolo dorostu. Na okresní kolo jsme vyrazili vyzbrojeni jedním týmem dorostenek. Celý den naše dorostenky bojovaly se třemi dalšími týmy – Veselý Žďár, Sobíňov a Lípa.

První disciplína byla štafeta 4x 100 m na které se naše dorostenky umístily na krásném 3. místě. Dále následoval běh na 100 m s překážkami, kde opět obsadily 3. místo. Nakonec nás čekal požární útok. Požární útok je královskou disciplínou požárního sportu, který vždy vše rozhodne. Naše dorostenky tuto disciplínu ovládly s časem 30,95 (nástřikové – plnící terče) a tímto si zapsaly 1. místo, které jim zajistilo v celkovém umístění na okresním kole krásné 2. místo.

Ráda bych poděkovala dorostenkám, za výbornou reprezentaci našeho sboru. Dále bych chtěla poděkovat Janičce Hornové, která s námi jela jako pomocný rozhodčí a zvládla to na jedničku. Nakonec bych chtěla poděkovat Martinovi Svobodovi, který nám celý den pomáhal s materiálem a byl naším hlavním fotografem a řidičem.

Petra Málková