Oblastní kolo mladých hasičů

V sobotu 11. května 2024 se naši mladí hasiči zúčastnili oblastního kola celostátní Hry Plamen. Letos ho pořádala Dolní Krupá. Soutěže se zúčastnila družstva z Dolní Krupé, Kojetína, České Bělé, Pohledu a od nás. Z našeho sboru jela soutěžit dvě družstva - mladší a přípravka / mladí hasiči od 3 do 6 let /. Přípravka letos absolvovala všechny tři disciplíny-štafetu 4x 60 m s překážkami, štafetu dvojic a požární útok - ten ale bez vody. Všechny disciplíny se jim moc povedly a získali tak zaslouženě zlaté medaile, také ale proto, že ve své kategorii byli v naší oblasti jediní.

Družstvo mladších soutěžilo ve stejných disciplínách jako přípravka. Pochválit musíme i družstvo mladších, kterým se soutěž také povedla a získali tak stříbrné medaile.

Doma byli všichni odměněni na příští schůzce zmrzlinovým pohárem. Ti, kteří byli na soutěži poprvé, dostali diplom za svoji první soutěž.