Oblastní soutěž mladých hasičů

Oblastní soutěž mladých hasičů se konala v Kojetíně. Do naší oblasti patří Kojetín, Dolní Krupá, Česká Bělá, Pohled a Rozsochatec.

Z našeho sboru jelo soutěžit jedno starší a jedno mladší družstvo mladých hasičů. Soutěžilo se v požárním útoku, štafetě dvojic a ve štafetě 4 x 60 m s překážkami. Touto soutěží končí hra Plamen 2021/2022. Do konečných výsledků se započítaly i výsledky podzimního kola závodu požárnické všestrannosti (střelba ze vzduchovky, topografie, zdravověda, požární ochrana, vázání uzlů). Do závěrečného okresního kola postoupila z této oblasti dvě družstva starších a dvě družstva mladších.

Celkové umístění:

• mladší – 3. místo
  • starší – 4. místo.

I když se starší družstvo umístilo až na čtvrtém místě na okresní kolo jelo. Družstva z Dolní Krupé a České Bělé jim tento postup umožnila, protože nechtěla jet, i když na oblastním kole dosáhla lepších výsledků než naše družstvo.