Plamen 2012/2013 - závod požárnické všestrannosti

V sobotu 6.řína 2012 se konal v Nové Vsi u Světlé první závod hry Plamen 2012/2013 a to závod požárnické všestrannosti. Z našeho sboru se ho zúčastnila jedna hlídka starších mladých hasičů a dvě hlídky mladších . Počasí přálo a mladí hasiči soutěžili ve střelbě, šplhu po laně,vázání uzlů, předvedli své znalosti z topografie, zdravovědy a hasičských znalostí.
Letos se našim mladým hasičům opravdu dařilo. Mladší hlídka A obsadila 2. místo a hlídka B 35. místo /počítá se ten lepší čas/ z 44 zúčastněných hlídek. Hlídka starších si vedla také velmi dobře a obsadila 2. místo z 38 zúčastněných hlídek z celého okresu.Obě družstva tak mají dobrý start do jarního kola. Po závodě mladých hasičů byl odstartován závod dorostenecké kategorie. Z našeho sboru se ho zúčastnila jedna hlídka dívek, která také obsadila 2. místo.Tento den se také konal závod jednotlivců v běhu na 60 m s překážkami. Denisa Kubátová obsadila 2. místo z 39 zúčastněných dívek. Tento den nás pronásledovaly samé dvojky , ale pro naše mladé hasiče to byl velmi úspěšný den!!!