Odskáčeme si to za Vás

Rozsochatecký sportovec a zároveň člen našeho sboru Jan Krédl je zároveň dobrovolníkem Výboru dobré vůle- Nadace Olgy Havlové. Společně se svým kolegou z práce Janem Odehnalem z Hav.Brodu se rozhodli originálním způsobem přiblížit a podpořit problematiku lidí se zdravotním postižením. Zmiňovaní sportovci se zúčastnili 2. dubna Hervis ½ Maratonu v Praze, který měřil 21 km a oni ho odskákali na jedné noze.

Zároveň byla vyhlášena na internetu soutěž ,,Co dokážeš na jedné noze ty?“ Vedoucí E.Jelenová ml. přišla s nápadem, že by se do této soutěže mohli zapojit i naši mladí hasiči.

S videem, na kterém odskákali nácvik štafety dvojic na jedné noze, se přihlásili do soutěže o nejlepší video. V hlasování veřejnosti na internetu se toto video umístilo na 2. místě s celkovým počtem 441 hlasů . Za kreativitu a zpracování videa vyhráli naši mladí hasiči digitální fotoaparát a poukázku na tandemový let na paraglidingovém křídle s extrémním sportovcem Janem Škrabálkem. Protože je mladých hasičů hodně a i iniciátorka Eva let odmítla, tak se mladí hasiči rozhodli tuto poukázku věnovat Janu Krédlovi.

Video si můžete prohlédnout na www.odskacemesitozavas.cz nebo na www.youtube.com