Soutěž v požárním útoku „O pohár starosty obce - 14. ročník" - 29. 8. 2020

Letošní 14. ročník soutěže hasičů v požárním útoku se konal netradičně. Místo odpolední soutěže se konala večerní soutěž na nově upraveném hřišti pod hřištěm fotbalovým.


Soutěž zahájili mladí hasiči již v 17.00 hodin. Letos si přijela zasoutěžit jenom družstva z okolních obcí, Dolní Krupé a Kojetína. Naše mladší družstvo obsadilo 3. místo a starší 2. místo.


V 19.00 hod začala nástupem všech zúčastněných družstev večerní soutěž dospělých. Celkem si přijelo zasoutěžit 26 družstev mužů, žen a veteránů z těchto obcí: Pohledu, Jilemníku, Kojetína, Dolní Krupé, Dobkova, Ždírce, Lučice, Šmolov, Sobíňova, Stříbrných Hor a Žďáru nad Sázavou - zámku. Z našeho sboru soutěžila tři družstva žen, dvě družstva mužů a družstvo mužů veteránů. Nejlépe si vedlo družstvo žen, které obsadilo 2. místo z šesti zúčastněných družstev žen.


Některým zúčastněným družstvům se požární útok nepodařilo dokončit, někdy to bylo způsobeno zradou materiálu.Ke konci soutěže se rozpršelo, chvíli přestalo na závěrečné vyhodnocení a předání pohárů starostou obce Dušanem Svobodou. Po celou dobu akce se soutěžící i přihlížející diváci mohli občerstvit ve stánku pořádajícího sboru.

nahoru | vytisknout

Copyright SDH Rozsochatec, www.sdh-rozsochatec.cz