Okrsková soutěž - Klouzovy

Okrskové soutěže dospělých hasičů se v sobotu 5. června zúčastnila z našeho sboru tři družstva - družstvo žen, družstvo mužů mladších a družstvo mužů starších.

Letos jelo jen jedno družstvo mužů mladších, protože někteří další členové byli na svatbě. Tento den si totiž řekli své ano dva naši členové - Veronika Šrámková a Tomáš Jeřábek.

Naše ženy obhájily již potřetí v řadě své prvenství, a tak už jim tentokrát vyhraný pohár zůstal. Svým vítězstvím tak postupují do okresního kola, které se bude konat 19. června na stadionu Dukla v Havlíčkově Brodě.

Mladší muži nedokončili útok, protože se zranil Jan Špilka. Starší muži také útok nedokončili.

Odpoledne se družstvo žen a mladší družstvo mužů zúčastnilo ještě Poháru v požárním útoku.

Foto - Okrsková soutěž - Klouzovy