Námětové cvičení -  čištění nádrže v Jahodově

V neděli 5.června 2011 starosta obce a starosta sboru vyhlásili námětové cvičení pro členy SDH. Poplach byl vyhlášen rozhlasem v 10.15 hod. K hasičské zbrojnici se dostavilo v 10.30 hod 7 členů sboru.

Místem zásahu byla osada Jahodov a při té příležitosti byla vyčištěna požární nádrž k velké radosti místních občanů, kteří ji využívají jako koupaliště.

Svůj účel námětové cvičení splnilo. Tímto bych chtěl poděkovat všem členům, kteří přišli, ale zárověň musím konstatovat, že tento počet nebyl velký.

Pokud je vyhlášen poplach, tak by měli přijít všichni členové, kteří sirénu slyší a jsou doma /byla neděle dopoledne/, protože nikdo neví, co se děje a zda nebude jeho pomoc potřeba. Doufám, že se příště sejdeme ve větším počtu.

Karel Pazderka/starosta SDH/